Захисні ролети «Алютех» призначені для встановлення зовнішніх конструкцій будинків, офісів, складів і житлових будинків і є одним з кращих засобів захисту приміщень від вітру, сонця, шуму, дощу, сторонніх очей і саме головне їхнє призначення - запобігають будь-яким спробам грабежу або вандалізму.

Допомагають знизити передачу тепла через вікно до 50%. Взимку це відбувається за рахунок додаткового повітря, захопленого між вікном і захисною ролетою. У літній період запобігає проникненню через скло в кімнату сонячних променів.
Виготовляються ролети з алюмінію. Таке виготовлення рольставней гарантує міцність, надійність, екологічну чистоту, стійкість до корозії і впливу атмосферних опадів. Також рольставні гармонійно впишуться в архітектуру будинку і створять прекрасний зовнішній вигляд.

Для найбільш зручного і багатофункціонального обслуговування ролетами пропонується автоматичне сучасне управління. Що дозволяє керувати однією або одночасно всіма ролетами, не докладаючи ніяких зусиль. Також підвищений комфорт допоможуть забезпечити інтелектуальні системи управління - метеодатчики, датчики світла, тепла і програмовані таймери.

Секційні ворота «Алютех» - один з найбільш широко відомих варіантів гаражних воріт. Вони використовуються при будівництві гаражів, котеджів, паркінгів, комерційних споруд.

Ручне і автоматичне керування. Конструкція воріт дозволяє відкривати їх вручну. Оснащення автоматикою (електропривод, пульти управління, фотоелементи, сигнальні лампи) забезпечить додатковий комфорт і функціональність в управлінні воротами. Компанія «Алютех» пропонує дві серії гаражних :

Ворота Алютех серії Classic вже вже більше 15 років виготовляються на заводі в Білорусі. Це перевірена і надійна серія секційних гаражних воріт яка має нержавіючу фурнітуру і оцинковані направляючі. У комплект може входити автоматика, врізна хвіртка і вікна.

Ворота Алютех Trend мають спрощену конструкцію підіймальних механізмів а також товщина сендвіч панелей в цій серії менше ніж у Classic і становить 40 мм.

Напишіть нам