Тканинні ролети відкритого типу

Сучасний, практичний та відносно дешевий засіб сонцезахисту. Ролетні системи набирають дедалі більше популярності та стають чудовою альтернативою шторам або жалюзі. Керується за допомогою ланцюжкового механізму у кольорах: білий, коричневий, золотий дуб,антрацит, в системі використовуються два вида нижньої фіксації (магнітний комплект або комплект з жилкою). 

Фотогалерея

Цей варіант відрізняється простотою використання і невисокою ціною. Особливістю є наявність планки, прикріпленої до нижнього краю полотна - вона дає щільне прилягання до стулки. Вал зі спеціальними кріпленнями встановлюється на віконну раму, саме полотно при цьому вільно звисає, а також фіксується за допомогою жилки.

  • Ціна від 250 грн. за виріб.
  • Безкоштовний замір і виїзд замірника в межах м.Івано-Франківськ.
  • При оформленні безплатного виклику замірника через сайт - спеціальний бонус.
  • Про всі спеціальні пропозиції можна уточнити у менеджера, залишивши заявку або по телефону.

СИСТЕМИ

Тканинних ролет відкритого типу

MINI
Рекомендуються для вікон невеликих розмірів. Маленький механізм дає можливість швидкої збірки (та розбирання) безпосередньо у віконній рамі. Робимо кожну ролету точно до заданого розміру. При потребі проводимо заміну тканини.
Дізнатись ціну
STANDART
Це тканинні ролети на вікні будь-якої площі з широким застосуванням у будинку, офісі, лекційній залі, готелі тощо. Їм характерно легке встановлення до стіни чи стелі. Додатково можна автоматизувати піднімання.
Дізнатись ціну

Напишіть нам