Ролети день-ніч

Це ролети із двох шарів тканини в горизонтальну смужку, що дає повний контроль над рівнем природного світла у Вашому будинку. Просто необхідно налаштувати на потрібний рівень освітлення .

Фотогалерея

Цей вид жалюзі є повноцінною альтернативою для штор і тюлі, адже поєднує в собі властивості того і іншого та простоту керування світла як у ролет.

  • Ціна від 840 грн. за м.кв.
  • Безкоштовний замір і виїзд замірника в межах м.Івано-Франківськ.
  • При оформленні безплатного виклику замірника через сайт - спеціальний бонус.
  • Про всі спеціальні пропозиції можна уточнити у менеджера, залишивши заявку або по телефону.

системи

Ролет день-ніч

MINI
Робимо кожну ролету точно до заданого розміру. Можлива інтеграція тканинного полотна на будь-якому заданому рівні за допомогою фіксації на жилці. Доступні кольори фурнітури в білому, коричневому, золотому дубі та антрацит кольорах. Робимо кожну ролету точно до заданого розміру. При потребі проводимо заміну тканини.
Дізнатись ціну
STANDART
Система має відкритий вал, підходить для вікон будь-яких величин. Фурнітура біла, установка за допомогою сверління.
Дізнатись ціну
UNI
Ролети з декоративним закритим коробом і з боковими плоскими або п-подібними направляючими, які тримають матеріал біля скла. Естетична коробка запобігає осідання пилу на тканину ролети. Дозволяє встановлювати тканинну ролету на віконну раму без свердління (на двосторонній скотч). Ви можете вибрати фурнітуру в таких кольорах: білий, коричневий та золотий дуб.
Дізнатись ціну

Напишіть нам