Горизонтальні жалюзі

Закріпили своє місце, як найбільш практичний і популярний елемент дизайну інтер'єру, які прості у використанні і обслуговуванні. Різноманіття кольорів допомагають створити затишну атмосферу в кімнаті.

Фотогалерея

види жалюзі

Горизонтальні алюмінієві жалюзі

Популярний вибір може задовольнити будь-який стиль будинку, від сучасного до традиційного, досить легкі і міцні, є економічно ефективною альтернативою деревини, також їх легко чистити і стійкі до впливу вологи. Алюмінієві жалюзі доступні в декількох розмірах ламелей шириною 25 мм і 16 мм з метою оптимізації природного світла. Широкий спектр кольорів,а саме: матові,текстуровані під дерево,однотонні і перфоровані, які розсіюють світло, дозволяють вибрати варіант, який змішується з вашим поточним інтер’єром або виділяти вікно, як окремий об’єкт у кімнаті.

горизонтальні дерев’яні і бамбукові жалюзі

Додають комфорт і вишуканість в кімнаті. Дерев'яні жалюзі доступні в різних теплих відтінках, зроблених з натурального дерева для природного та елегантного декору. Встановлюються в проєм, до стіни або на вікно. Управляти (праворуч/ліворуч) можна за допомогою тростини і шнура. Доступні в розмірах ламелі шириною 25 мм і 50мм.

Напишіть нам