5 ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ ПОВИННІ СТАТИ НАШИМ ДИЛЕРОМ

    1. Власне виробництво

Усі тканинні ролети ми виготовляємо на власних виробничих потужностях. Для нашої продукції використовуємо тканини та комплектуючі польських і німецьких виробників, таких, як Miranda™, JM™, Bahama™, Besta™, Artex™.

     2. Короткі терміни виготовлення

Ми виготовимо Ваше замовлення протягом 5-7 робочих днів. А про їх готовність сповістимо Вас особисто.

    3. Гнучкість умов доставки

 Поставка здійснюється на умовах самовивозу товару покупцем зі складу в м.Івано-Франківськ (адрес уточняйте у менеджера). Також відправляємо замовлення зручною для Вас службою експрес-доставки.

   4. Безкоштовне користування каталогами тканин протягом 6 місяців

Надаємо два каталоги з найпопулярнішими тканинами. І Вам не потрібно залишати ніякої застави. А після того, як Вам сподобається наша продукція – Ви зможете викупити каталоги або ми домовимось про розстрочку платежів у вигляді зроблених Вами замовлень.

   5. Безкоштовний взірець тканинної ролети

Ми даємо Вам у користування  тканинну ролету відкритого типу або системи «День-Ніч». Вам тільки потрібно обрати тканину та надати нам розміри.

Насправді, причин для нашої з Вами співпраці набагато більше. Ми впевнені, що Ви будете задоволені нашими виробами, обслуговуванням і, що найголовніше, приємними цінами!

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція і Ви б хотіли детально обговорити умови співпраці, будь ласка, зв'яжіться з нами по e-mail, або за телефонами, наданими в розділі Контакти. Ми пропонуємо співпрацю для роботи по всій території України.

 

Наша продукція

Напишіть нам